Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

BAJKI ROBOTÓW – konkursy: literacki i plastyczny

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XXI edycji konkursów literackiego i plastycznego dla Polonii i Polaków ze Wschodu. Pojawiają się głosy, że pandemia przeniosła nas o kilkadziesiąt lat w przyszłość zmuszając ludzi do „życia on-line”.  Tematem konkursów będzie zatem sfera przyszłości:  BAJKI ROBOTÓW, zwłaszcza, że Sejm RP ogłosił 2021 rokiem Stanisława Lema.

Tradycyjnie planujemy, aby nagrodą główną dla laureatów starszych grup wiekowych był udział w wakacyjnym projekcie młodzieżowym w Polsce. Niestety  trudno powiedzieć czy w tym roku uda się zrealizować takie zamierzenie . Niemniej na wszystkich laureatów, młodszych i starszych, czekają dyplomy i nagrody.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, komentarze, propozycje lub pomysły odnośnie dalszej lub nowej współpracy, to bardzo proszę się ze mną nimi podzielić. Jeśli widzicie Państwo potrzebę dostosowania współpracy do specyfiki każdego z uczestniczących krajów, również proszę o informację. Jestem dostępna również na WhatsApp 048790273070

W załączniku regulamin konkursów i karty zgłoszenia.

XXI LIT.Regulamin i karta zgł.

XXI PLAST.Regulamin i karta zgł.

Karolina Kwiecień

zespół ds. promocji, organizacji imprez i współpracy międzynarodowej
Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków

tel. 12 430 00 15 wew. 242, e-mail: kkwiecien@cmjordan.krakow.pl
www.cmjordan.krakow.pl
www.kinoparadox.pl

 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2