Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

WARSZTATY ON-LINE

Aplikacje i programy przydatne w nauczaniu zdalnym – to temat warsztatów on-line zrealizowanych przez Lokalny Ośrodek Metodyczny przy Polskiej Macierzy Szkolnej. Spotkanie odbyło się 30 kwietnia 2020 roku w programie do konferencji on-line Skype, który często jest używany przez nauczycieli do prowadzenia lekcji zdalnych. Szkolenie poprowadziła Maria Kuczyc-Drążkiewicz – trenerka Lokalnego Ośrodka Metodycznego, pasjonatka technologii komputerowych, autorka filmików dla dzieci i młodzieży, nauczycielka o zachwycających zdolnościach twórczych!

Na szkolenie on-line zgłosili się nauczyciele języka polskiego z różnych miast i miejscowości Białorusi. Spotkanie było bardzo kreatywne i poznawcze, zaproponowane programy i aplikacje pomogą przygotować ciekawe zadania i ćwiczenia, pozwolą w twórczy sposób podejść do zajęć i urozmaicić lekcje w najbardziej nowoczesne zadania!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu zorganizowanym przez Lokalny Ośrodek Metodyczny i życzymy udanych lekcji !

Maria Gilewska

doradca LOM

 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2