Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

Witamy w drugim etapie Konkursu Historycznego „Dzieje Polski”

Witamy w drugim etapie Konkursu Historycznego „Dzieje Polski” Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom pomyślnego zaliczenia pierwszego etapu konkursu (listę zakwalifikowanych zamieszczono poniżej) i zachęcamy do dalszej przygody z historią i rozwiązania testu do drugiego etapu.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać lub dostarczać osobiście na adres:

230025 Grodno, ul. Horodniczańska 40,
ZS Polska Macierz Szkolna 
z dopiskiem „Konkurs Historyczny”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i książkowe. GRAND PRIX konkursu – indeks studenta Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

wraz ze stypendium bez egzaminów wstępnych.

 

WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU HISTORYCZNEGO 2013/2014r.

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

MIEJSCOWOŚĆ

ILOŚĆ PUNKTÓW

1.       

WITALIJ WITKOWSKI

GRODNO PMS

99/100

2.       

CYBINA JULIA

LIDA

99/100

3.       

MIKELIS WALERIA

GRODNO PMS

97/100

4.       

INNA NADZIEJKO

GRODNO PMS

97/100

5.       

JUREWICZ IRENA

LIDA

97/100

6.       

BOROWIK WIKTORIA

LIDA

97/100

7.       

ELWIRA CZEPKAUSKAJTE

GRODNO PMS

95/100

8.       

SIEDZIELNIK KSENIA

BARANOWICZE

95/100

9.       

SWIETŁANA TARASENKA

GŁĘBOKIE

95/100

10.   

MIKOŁAJ MARTUNIUK

GRODNO PMS

94/100

11.   

ANNA CZERNYSZEWA

LIDA

94/100

12.   

JAKIMCZUK DIANA

ANDRONOWO

94/100

13.   

ANNA RAGIŃSKA

GRODNO PMS

93/100

14.   

ALEKSANDER LAWCOW

MOHYLEW 

93/100

15.   

WALERIA WASILIEWA 

WITEBSK

93/100

16.   

JEGOR MACIAS

GRODNO PMS

91/100

17.   

ANASTAZJA WILCZEWSKA

LIDA

90/100

18.   

ANNA BUBNOWICZ

GRODNO PMS

89/100

19.   

DIANA KRUPIŃSKA

WOŁKOWYSK

89/100

20.   

ANDRZEJ ŁOZOWSKI

GRODNO PMS

89/100

21.   

RUSŁAN KRET

WOŁKOWYSK

89/100

22.   

ROBERT SIDORCZUK

GROGNO PMS

88/100

23.   

MARIA ŻOŁNIEROWICZ

GRODNO PMS

88/100

24.   

ALICJA PIERIEWIANKINA

WOŁKOWYSK

88/100

25.   

JUSTYNA SADOWSKA

GRODNO PMS

87/100

26.   

RENATA DZIAKOWICZ

BRZOZÓWKA

87/100

27.   

MARTIN GIERLOTKA

MIŃSK

87/100

28.   

WALERIA PLUTO

GRODNO PMS

86/100

29.   

STANISŁAW BUJAK

BRZOZÓWKA

85/100

30.   

HELENA JARŻEMSKA

BRZOZÓWKA

85/100

31.   

EUGENIUSZ MAWLEWICZ

GRODNO PMS 

84/100

32.   

AGNIESZKA POCZOBUT

GRODNO PMS

84/100

33.   

KARINA BLEZIUK

NELISZCZE

83/100

34.   

KAROLINA BIEBIESZ

WOŁKOWYSK

83/100

35.   

ANDRZEJ ZDANOWICZ

GRODNO PMS

82/100

36.   

TIMOFIEJ ŁASIK

GRODNO PMS

82/100

37.   

LAURA LAUCIUTE

GRODNO PMS

81/100

38.   

ANASTAZJA SKWARNIUK

GRODNO PMS

81/100

39.   

WASILIJ SIERPUCHOW

DIATŁOWO

81/100

40.   

WERONOKA WOROBIOWA

MOHYLEW

80/100

41.   

SANTIANA ŁUCZKO

GRODNO PMS

76/100

42.   

IRENA SIEMIEŃCZUK

GRODNO PMS

74/100

43.   

WŁADYSŁAW SERGIEJEW

MOHYLEW

72/100

44.   

TERESA JANKOWSKA

BARANOWICZE

72/100

45.   

STANISŁAW SZYSZOW

MOHYLEW

66/100

46.   

B ZUBRICKA

LIDA

66/100

 

 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP