Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

Liceum Społeczne prowadzi rekrutację

Liceum Społeczne prowadzi rekrutacjęLiceum Społeczne im. Elizy Orzeszkowej przy ”Polskiej Macierzy Szkolnej” w Grodnie prowadzi rekrutację na rok szkolny 2013/2014

Jeśli chcecie w przyszłości studiować na uczelni wyższej w Polsce, nauczyć się języka polskiego, poznać tradycje i kulturę Polski, a może planujecie ubiegać się o Kartę Polaka i musicie przypomnieć ważne fakty historyczne i społeczno-obyczajowe, albo już rozmawiacie po polsku i myślicie o wzbogaceniu swojej wiedzy o tym kraju – zgłoście się do nas.
    
Oferujemy:
– grupy zróżnicowane pod względem wiekowym oraz poziomem znajomości języka;
– kursy całoroczne (od września do maja) oraz intensywne ( dwu- trzymiesięczne);
– wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, wszyscy metodyści posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu, część z nich ma tytuł doktora.
– duże wsparcie Polskiej Macierzy Szkolnej, możliwość korzystania ze zbiorów biblioteki (nowoczesne podręczniki, lektury szkolne, polska klasyka, wiele pozycji metodycznych i naukowych);
– wyjazdy edukacyjne do Polski;
– nowoczesne wyposażenie sal: tablice interaktywne, komputery, telewizory.
– ciekawe programy dydaktyczne, filmy polskie;
– możliwość korzystania z pomocy konsultantów z Polski: nauczycieli języka i literatury polskiej oraz nauczyciela historii;
– klasy maturalne (11 kl.) mają możliwość uczęszczania dodatkowo na zajęcia z przedmiotów ścisłych i przyrodniczych (matematyka, fizyka, geografia, chemia, biologia).  

Nasi absolwenci wielokrotnie zostawali laureatami olimpiad i konkursów, zdobywali indeksy na najlepsze wyższe uczelnie w Polsce.

Czekamy na zgłoszenia do 31 sierpnia 2013 r. pod numerem telefonu: 72-04-96; 77-34-03; +37529-872-48-60 (MTC) bądź pod adresem: ul. Horodniczańska 40, p.101 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00.
Serdecznie zapraszamy!

 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2