Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS

Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS Pięknym grudniowym wieczorem uczniowie wraz z rodzicami, dziadkami oraz nauczyciele Liceum PMS zgromadzili się w Kościele Brygidzkim na spotkaniu opłatkowym.

Było przyjemnie i miło przywitać dostojnych gości, którzy w tym dniu zechcieli być razem z nami – Konsula Generalnego RP w Grodnie Adama Bernatowicza, konsula Bronisława Kozłowskiego, duszpasterstwo nauczycieli i wychowawców miasta Grodna. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, która poprowadził ksiądz Antoni Gremza. O narodzeniu pańskim przypomniało przedstawienie bożenarodzeniowe w wykonaniu młodzieży z Liceum PMS w reżyserii Łucji Kulwanowskiej. Dzieląc się opłatkiem, uczestnicy spotkania składali sobie nawzajem życzenia: zdrowia, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, radości, miłości, pogody ducha i wszelkich łask Bożych.  No, a hojny Święty Mikołaj z prezentami czekał na dzieci w murach PMS, szczodrze obdarowując uczniów słodyczami.
Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS  Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS Spotkanie opłatkowe w Liceum PMS
 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2