Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

Na spotkanie z Mikołajem…

Na spotkanie z Mikołajem... 4 grudnia bieżącego roku 40 osobowa grupa dzieci z Polskiej Szkoły w Grodnie wyruszyła do Warszawy na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

W pierwszym dniu pobytu Św. Mikołaj zaprosił dzieci na przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”, które wywołało dużo uśmiechów i radości, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój.  Nazajutrz Warszawa witała gości ładną pogodą, prezentując uczestnikom wycieczki zabytki Starego Miasta. A po obiedzie Mikołaj czekał na dzieci w Warszawskim Oddziale Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Kolędy, wspólne zabawy, wiersze w wykonaniu uczniów Szkoły Polskiej nie pozostawiły nikogo obojętnym, a dobry Święty obdarował dzieciaków słodyczami. Wieczorem – kolejna niespodzianka – wielka iluminacja świątecznej Warszawy, koncerty na Placu Zamkowym, uroczyste zapalenie lampek na choince przez Prezydent Warszawy Panią Hannę Gronkiewicz Waltz.

Po tak wspaniałym pobycie nikt nie chciał wracać do domu.

Pragniemy z całego serca podziękować Świętemu Mikołajowi w postaci Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” za zorganizowanie tak wspanialej akcji.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy dużo zdrowia, radości, miłości, Bożego błogosławieństwa, a następny rok niech będzie pełen szczęśliwych dni.

Na spotkanie z Mikołajem...  Na spotkanie z Mikołajem... Na spotkanie z Mikołajem...
 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2