Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

14 października – dzień naszych nauczycieli.

14 października - dzień naszych nauczycieli. Uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela, która odbyła się 17 października 2009r. w Grodnie, rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Pobernardyńskim. Ks. Antoni Gremza serdecznie przywitał wszystkich nauczycieli, gości i organizatorów obchodów, a po udzielonym przez kapłana błogosławieństwie młodzież zaprezentowała piękny program filozoficzny z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Następnie nauczyciele, organizatorzy i szanowni goście uroczystości udali się do restauracji „Grodno”, gdzie obejrzeli koncert w wykonaniu dzieci, uczących się języka polskiego. Przybyli goście życzyli nauczycielom dużo zdrowia, satysfakcji z pracy i wdzięcznych uczniów. Na zakończenie imprezy Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie Adam Stanisław Bernatowicz zaprosił wszystkich na uroczystą kolację.
14 października - dzień naszych nauczycieli.  14 października - dzień naszych nauczycieli. 14 października - dzień naszych nauczycieli. 14 października - dzień naszych nauczycieli.
 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2