Header Ad

Nasze tematy

Najczęściej oglądane

Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu

Zwiedzanie Pułtuska, poznanie jego historii, rejs gondolami po Narwi, wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w Skaszewie, gdzie można było degustować potrawy regionalne, wycieczki do Warszawy, Płocka, ognisko integracyjne, zawody sportowe – wszystko to i inne atrakcje towarzyszyły naszej młodzieży, która miała możliwość tego lata odpoczywać w Pułtusku. Zaproszeni zostaliśmy przez naszych rodaków, dobrych przyjaciół  – Oddział Północno-Mazowiecki Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, któremu prezesuje p. Krzysztof Łachmański.

Wspaniale zorganizowany czas wolny, a mianowicie: kolonijna olimpiada sportowa, w której Wadim Funt zajął I miejsce w pływaniu; konkurs fotograficzny, gdzie również zwyciężyła nasza młodzież; uczestnictwo w konkursie ortograficznym, a także plażowanie, kąpiele w akwenach otwartych i w pływalniach krytych podczas trwania turnusu, życzliwość poznanych ludzi pozostawiły w sercach naszej młodzieży przepiękne wspomnienia.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za ciekawy i pożyteczny wypoczynek naszej młodzieży.

Autor: Lucyna Matyszczyk, opiekun

Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu  Wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Mazowszu

 
FNRPDZG
ORPEG
Wspólnota Polska
ODNSWP
Pomoc Polakom na Wschodzie
Senat RP
Kancelaria RPM
Kancelaria PRM napis 2