PMS

ZAPROSZENIE DO OPOLA

na I Polonijny Festiwal Polskiej Piosenki oraz Polonijne Warsztaty Wokalne w lipcu 2017 r.

Jest to propozycja dla osób pełnoletnich, pochodzenia polskiego, uprawiających polską piosenkę estradową. To pierwsza tego typu impreza w Opolu, mająca na celu promocję polskiej kultury muzyczno-estradowej wśród polonijnych wykonawców.

W Festiwalu można wziąć udział w dwojaki sposób:

a/ poprzez zgłoszenie na stronie internetowej Opolskiego Oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska chęci udziału w 10-dniowych Polonijnych Warsztatach Wokalnych (5-15 lipca br.), przeznaczonych głównie dla uczestników pragnących doskonalić swój warsztat wykonawczy. W programie pobytu: 6 dni warsztatowych, dwie jednodniowe wycieczki krajoznawcze, 2 dni prób festiwalowych, szereg atrakcji kulturalnych. Najlepsi uczestnicy warsztatów wystąpią w koncercie galowym festiwalu. PWW adresowane są do wykonawców w wieku 18-25 lat.

b/ poprzez zgłoszenie na stronie internetowej Opolskiego Oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska, chęci udziału wyłącznie w Festiwalu, z pominięciem PWW. Wówczas pobyt w Opolu ogranicza się do udziału w próbach festiwalowych i koncercie galowym. Tą drogą można trafić do udziału w Festiwalu bez ograniczeń wiekowych.

Organizatorzy zarówno Warsztatów jak i Festiwalu przewidują dla uczestników szereg atrakcji turystycznych, kulturalnych oraz sporo ciekawych i wartościowych nagród.

UWAGA: Kandydaci powinni przysłać na adres organizatorów wypełnione karty uczestnika oraz prezentacje artystyczne w formie MP3 do końca kwietnia br.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdą państwo w regulaminach, które zamieszczamy poniżej. Prosimy się z nimi dokładnie zapoznać.

Pliki do pobrania:

1. Pismo przewodnie
2. Regulamin Festiwalu
3. Regulamin Warsztatów Wokalnych
4. Karta uczestnika festiwalu i warsztatów wokalnych

Halina Nabrdalik – koordynator

Przygotowane w Centrum Informacyjno-wydawniczym przy ZS „Polska Macierz Szkolna"