PMS

VI wakacyjny konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież polonijną z całego świata do udziału w VI wakacyjnym konkursie fotograficznym „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”. Na zdjęcia zrobione PRZEZ dzieci w Polsce czekamy do 5 września 2019. Idea konkursu jest prosta – prosimy dzieci, aby pokazały nam to co im się w Polsce podoba, co ich dziwi, ciekawi, interesuje. Co jest warte pokazania, co jest piękne lub po prostu bliskie dzieciom. To ma być Polska ich oczami, taka jaką ją dzieci widzą.
Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych, które nagrodzimy. Zdjęcia laureatów znajdą się też w kalendarzu na rok 2020.
Wszystkie nadesłane zdjęcia (spełniające kryteria konkursowe) opublikowane będą w albumie na facebooku (link: https://www.facebook.com/pg/fpsn.nl/photos/?tab=album&album_id=1926923437409552). Internauci wybiorą także laureata publiczności.
Regulamin konkursu, plakat w załącznikach a wszystkie pozostałe informacje także na naszej stronie internetowej (www.fpsn.nl)  i profilu na facebooku (https://www.facebook.com/fpsn.nl/)
5 lipca 2019
Przygotowane w Centrum Informacyjno-wydawniczym przy ZS „Polska Macierz Szkolna"