PMS

II ETAP KONKURSU ”DZIEJE POLSKI NIEPODLEGŁEJ”

Z przyjemnością informujemy naszych czytelników o wynikach I etapu Konkursu Historycznego „Dzieje Polski Niepodległej”. Do udziału w I etapie konkursu zgłosiło się 87 osób ze wszystkich zakątków Białorusi: Witebska, Mińska, Brześcia, Mołodeczna, Dziatłowa, Mohylewa, Lidy, Wołkowyska, Brzozówki, Baranowicz, Brasławia, Grodna i innych, większych i mniejszych miejscowości.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom I etapu za udział w konkursie, który zmobilizował do poznania najnowszej historii Polski i jej roli we współczesnym świecie. Do II etapu konkursu jurorzy zakwalifikowali tych uczestników, którzy zdobyli co najmniej 60 spośród 93 możliwych do uzyskania punktów. Listę uczestników II etapu oraz test na II etap (II ETAP KONK HIST GRODNO 2017-2018) zamieszczamy na naszej stronie.

Życzymy powodzenia uczestnikom II etapu i przypominamy, że na odpowiedzi czekamy do 30.03.2018 r.

Odpowiedzi prosimy wysłać c poczta na adres:

230025, Grodno, ul. Horodniczańska 40 , Polska Macierz Szkolna z dopiskiem „konkurs historyczny” lub pocztą elektroniczną na adres: teresa.pms @interia.pl

Lista osób,
zakwalifikowanych do udziału w II etapie konkursu
”Dzieje Polski Niepodległej”
1. Alipow Ilja
2. Biczewska Krystyna
3. Bogdan Wiktor
4. Boroniłkin Nikita
5. Borysiuk Daria
6. Bowbiel Jelizawieta
7. Bucko Dymitr
8. Budrewicz Julia
9. Bukiej Waleria
10. Bylnow Waldemar
11. Chancewicz Jelizawieta
12. Cygiel Aleksander
13. Daumanczuk Ksenia
14. Gajduk Andrzej
15. Gawryluk Jan
16. Girczyc Angielina
17. Girinowicz Angielina
18. Gołobicka Diana
19. Gordziej Marta
20. Józwowicz Oleg
21. Junusowa Elwira
22. Kapkowicz Nadzieżda
23. Kozusiewa Władena
24. Krawcewicz Oleg
25. Kret Jana
26. Kuzmina Polina
27. Łabor Aleksy
28. Łukowiec Krystyna
29. Makarewicz Polina
30. Marko Adrian
31. Mielnikow Jewgienij
32. Nasiewicz Aleksy
33. Połujan Daria
34. Reprincewa Elżbieta
35. Riewiako Władysław
36. Ruchowiec Tatiana
37. Rusina Jana
38. Samsonik Ilja
39. Skaryna Maryna
40. Studencow Timur
41. Suprun Julia
42. Szczerba Anastazja
43. Szkodzicz Daria
44. Titow Paweł
45. Torcz Denis
46. Tsiaslenak Alesia
47. Uss Jelizawieta
48. Woropaj Karyna
49. Zaman Aleksander
50. Żukowicz Krystyna
51. Żybko Olga

28 lutego 2018
Przygotowane w Centrum Informacyjno-wydawniczym przy ZS „Polska Macierz Szkolna"