PMS

CUDOWNE DNI W UROCZYM MIEJSCU

Cudowne 15 dni w uroczym miejscu, na kolonii w Żytkiejmach. To miejsce, o którym marzy każdy, a tylko wybrani mogą przeżyć tam niezapomniane wakacje! Bogaty program kolonii zawierający różnorodność zajęć zrobił ten czas niesamowitym! Zajęcia z historii, geografii, plastyki, karaoke w różnych językach, dyskoteki, gry sportowe i intelektualne, konkursy – to wszystko pomogło uczestnikom kolonii szybko się zintegrować z dziećmi w różnym wieku. Oprócz spędzania czasu na terenie ośrodka, który jest bardzo zadbany i otoczony piękną zielenią, dzieci długo będą pamiętały zorganizowane dla nich wycieczki, które były nie tylko relaksowo-rozrywkowe, ale i edukacyjne. Pod koniec wszyscy mieli odczucie, że są powiązani między sobą, bo opiekunowie i dzieci cały czas współpracowali i razem tworzyli dobre wspomnienia na całe życie!
Żytkiejmy to miejsce, w którym dzieją się niezapomniane historie!

„Kocham Żytkiejmy i były to jedne z moich ulubionych wakacji, mile je wspominam i mam nadzieję, że przyjadę jeszcze raz, bo ludzie byli niesamowici tak samo, jak całe to miejsce. Tych wakacji nie zapomnę do końca życia”.
Oliwia, 13 lat

„Bardzo nam się tu spodobało. Czyste powietrze, piękna przyroda. Mieliśmy dobrych i życzliwych wychowawców . Uczestniczyliśmy w różnych grach, imprezach i konkursach. Teraz mamy wielu nowych przyjaciół i przyjaciółek. Serdecznie dziękujemy za wszystko!”
Rita, 15 lat

„Bardzo spodobało mi się w Żytkiejmach. Tam czujesz się jak w dużej rodzinie, bardzo kocham naszych najfajniejszych wychowawców, są super. Chcę przyjechać w następnym roku”.
Aleksandra ,14 lat

„Lubię odpoczywać w Żytkiejmach. Tu znalazłam wielu nowych przyjaciół. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znów przyjadę”.
Olesia, 13 lat

 

Helena Karczyńska

zytkiejmy2

zytkejmy4

11 sierpnia 2018
Przygotowane w Centrum Informacyjno-wydawniczym przy ZS „Polska Macierz Szkolna"